Divnolidi…

10
Komentujte

Please Login to comment
5 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Kešu OřechPara OřechPekanový OřechKokosový OřechMakadamový Ořech Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Makadamový Ořech
Člen
Makadamový Ořech

Vyzýváme všechny účastníky referenda o přesunu nádraží, aby uvažovali racionálně. Nikomu se nechce dobíhat vlak do kopce. (Bacha na puntíky!)

Kokosový Ořech
Člen
Kokosový Ořech

Na druhou stranu musíme vzít v potaz výhody plynoucí z přesunu katedrály blíže dopravního centra. Religiozita a kultura by dosáhly nečekaných výšin, což by mělo vysoce pozitivní vliv na celkovou morální úroveň obyvatelstva. Faktem ale zůstává, že nikdo nechce chodit na nádraží do kopce. Musíme se tedy rozhodnout mezi vyšší jedinou morální čistotou a pozemským pohodlím. Nám z toho jednoduše a přímo vychází, že naše čistota je pro nás přednější.

Kokosový Ořech
Člen
Kokosový Ořech

Žádáme tým, který anonymně dislikoval naší zprávu, ať se přihlásí a uvede své důvody pro tento krok.

Kešu Ořech
Člen
Kešu Ořech

Piškvorky jsou strategická hra, ve které spolu soupeří dva hráči. V České republice se nejčastěji hraje na čtverečkovaném papíře, na kterém se hráči střídají v kreslení křížku/kolečka. Při mezinárodních soutěžích se zpravidla používají černé a bílé kameny a tradiční japonská deska Goban. Vyhrává hráč, který jako první vytvoří nepřerušenou řadu pěti svých značek.

Kešu Ořech
Člen
Kešu Ořech

NEJPRVE NAVRTAT A POTÉ ROZŘEZAT
V první řadě je zapotřebí z kokosu vypustit tekutinu. Stačí, když v jednom místě navrtáte díru, kterou následně vše vyteče ven. Ideálním místem jsou tři prohlubně, které jsou na jedné ze stran kokosového ořechu patrné. Tekutinu necháte vytéct a můžete se pustit do řezání. To řešte příčně, nikoli podélně. Nejlepší je vzít pilku na železo. Má jemné zoubky a kokosový ořech jí bez problémů rozříznete. Máte-li větší svěrák, pak jej můžete umístit do něj. Rozřezat se dá při troše šikovnosti i při držení rukou.

Kokosový Ořech
Člen
Kokosový Ořech

Musíme konstatovat, že vás nám je líto. Plýtvate svůj i tak dost nízký potenciál na nesmyslné urážení. Stále však věříme, že se můžete obrátit k lepšímu.

Pekanový Ořech
Člen
Pekanový Ořech

Lidé Puntíkům vůbec nerozumí, kdyby jedli ořechy, tak by měli rozum.

Para Ořech
Člen
Para Ořech

Zda se ze zacinaji sirit pomluvy. Puvodcem techto lzi je vlada. Zacina byt PARAnoidni. Boji se nevyhnutelne skutecnosti ze:
PRAVDA A ORECHY ZVITEZI!

Kešu Ořech
Člen
Kešu Ořech

Puntici nepodporuji nas styl života a měli by proto být eliminovani.

Ale až po kokosech

Kokosový Ořech
Člen
Kokosový Ořech

Nesouhlasíme s vámi navrhovaným postupem. Nezastáváme názor, že by bylo třeba nás eliminovat, naopak se odvažujeme tvrdit, že vy jste vhodnými kandidáty k destrukci.