FAQ k příběhu

Proč si je Snuggle najal, když byl vlastně Tulipán a potom je pronásledoval?

Snuggle/Tulipán potřeboval pomoc s dopadením Holanďana (sám nedokázal prolomit zašifrované stopy). Nechtěl týmy pronásledovat.. protože však týmy začaly být paranoidní a (byť jen na chvilku) utíkaly, nemohl si pomoct a musel je začít pronásledovat (protože jeho základní vlastností je pronásledovat vše, co utíká). A co jednou začne lovit už nikdy nenechá na pokoji.


Kdo s účastníky komunikoval přes PC?

Byl to sám Bludný Holanďan ve formě paketu (datového balíčku), který byl v počítači uvězněný (nemohl se z něj dostat na internet), protože ho tam uvěznil zrádce (stejný člověk, co zavřel týmy v místnosti).

Proč Holanďan mluvil ve druhé osobě?

Holanďan měl dost porušenou osobnost, protože od samého počátku byl různými věcmi. Jedna z deformací, kterou to způsobilo byla jeho nejistota o tom, kdo je tedy vlastně on sám (protože byl neustále něčím jiným). A tak pro něj nebylo jednoznačné “já” ale mluvil o sobě ve druhé osobě.


Jak to vlastně skončilo?

Holanďan se přeměnil z dopravního prostředku (patrně auta) na paket (soubor informací) a s pomocí týmů utekl na internet – a zmizel tedy tak, že pro Tulipána bude téměř nemožné ho chytit. A tak si svou zlost vybije na lidech z týmu.. tedy i na Tobě, co tohle čteš.. Není náhodou za Tebou..?